خدمات ما

سکه

خرید و فروش انواع مسکوکات بانک مرکزی و بهار آزادی

معاملات سکه، اعم از خرد و عمده در سطح کشور همیشه و همواره در حال انجام است. به علت کاربردهای متنوع سکه، استفاده و خرید و فروش سکه‌های طلای بهار آزادی، متعدد و مکرراً در بازار انجام می شود. تعدد استفاده و خرید و فروش این کالا در مناسبات رسمی و مذهبی به قدری است که در برخی ایام حجم نقدینگی این کالا در گردش بازار، از بعضی کالاهای اساسی نیز پیشی می گیرد. صرافی سبزه میدان تحت مدیریت شرکت تضامنی لواسانی و شرکاء، از عرضه کنندگان معتبر سکه در بازار می‌باشد.

حواله ارزی

ارسال حوالجات ارزی در قالب سامانه نیما و سنا

حواله ارزی  نوعی دستور پرداخت است که به موجب آن، یک بانک یا مؤسسه مالی به تقاضای مشتری یا دارنده یک حساب بانکی، به یکی از از بانک‌های کارگزار خود در خارج از کشور، حواله‌ای را صادر می‌کند و از آن موسسه می‌خواهد مبلغ حواله را به ذی‌نفع آن، پرداخت نماید. حواله‌های ارزی به دو گروه حواله‌های صادره و وارده تقسیم می‌شوند که امروزه از طریق شبکه جهانی سوئیفت انجام می‌شود. صرافی سبزه میدان تحت سامانه های نیما و سنا خدمات ارسال این حوالجات را انجام می دهد.

ارز اسکناس

خرید و فروش اسکناس در قالب سامانه سنا و بازار متشکل معاملات ارز ایران

بازار متشکل ارزی محلی برای عرضه و تقاضای بی‌واسطه ارز است که بر معاملات لحظه ای و نقدی اسکناس تمرکز دارد. هدف از ایجاد این بازار و مشخص‌ شدن نرخ در داخل کشور، به حداقل رساندن فشارهای بیرونی برای تعیین نرخ ارز است. کانون صرافان، کانون بانک‌های خصوصی و شورای هماهنگی بانک‌های دولتی به عنوان بازیگران اصلی این بازار و بانک مرکزی به عنوان بازیگردان اصلی، نرخ ارز را مدیریت می‌کند. نظارت بانک مرکزی بر این بازار به صورت سیستماتیک و غیرمستقیم خواهد بود.

کارگزاری

ارائه خدمات و راه حل های کارگزاری ارزی

حواله ارزهای رایج جهان به حساب‌های بانکی در سراسر دنیا و رفع نیاز متقابل افراد به ارز‌های بین المللی در کنار ارزهای داخلی، با کمک خدمات کارگزاری صرافی سبزه میدان و با استفاده از دانش تیم کارگزاری این مجموعه از جزئیات خرید و فروش و حواله ارزی میان کشورها و وجود دامنه وسیع ارتباطات با بنگاه‌های صرافی در سراسر کشور به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد.

کانون صرافان

شرکت تضامنی لواسانی و شرکاء (صرافی سبزه میدان) به شماره ثبت 253979 با مجوز فعالیت رسمی از بانک مرکزی ج.ا.ا و عضویت در کانون صرافان، با امکانات متعدد در خارج از کشور، سابقه ارائه خدمات مالی و ارزی به شرکت های بزرگ دولتی و غیر دولتی کشور را دارد. در زمینه خرید و فروش اسکناس ارزهای بین المللی، انجام امور حوالجات ارزی، خرید و فروش و عرضه سکه های بانکی و بهار آزادی به فعالیت می پردازد. مدیریت و مجموعه این صرافی از با سابقه ترین فعالین و عرضه کنندگان خدمات بازار ارز بوده و به پشتوانه این سابقه و حضور چند ده ساله، صرافی سبزه میدان، از مطمئن ترین ارائه دهنده گان خدمات در این عرصه به شمار می رود.

بانک مرکزی
سکه

تجربه و اعتماد

سابقه چندین ساله و اعتبار این صرافی نشانگر تخصص و تجربه پرسنل این مجموعه بوده که ضامن رفع نیازها و جلب رضایت متقاضیان خدمات خرد و کلان این صرافی به بهترین شکل ممکن است.

اسکناس

پشتیبانی بهتر مشتری

انجام امور مراجعان حضوری صرافی در کمترین زمان ممکن و پشتیبانی و ارتباط با کارشناسان صرافی از طریق پلهای ارتباطی.

صرافی ارز دیجیتال

ارز دیجیتال

دیجیپتو Digypto شبکه اطلاع رسانی آخرین تحولات بازار ارزهای دیجیتال در جهان.

امروز با ما تماس بگیرید 51-50-55576349-021به ما ایمیل بزنید info@lavex.ir

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. در صورت ارسال ایمیل لطفا مشخصات و اطلاعات تماس خود را ذکر فرمایید.

فهرست